Logo

Oleje silnikowe

Veco SemiSyntex Diesel 10W40
Zastosowanie

Nowoczesny, wielosezonowy olej półsyntetyczny, przeznaczony do stosowania w najnowszej generacji czterosuwowych silników wysokoprężnych, wolnossących i turbodoładowanych, pracujących w ciężkich warunkach. Jest szczególnie zalecany do maszyn rolniczych i budowlanych oraz samochodów ciężarowych i dostawczych.

Spełnia wymagania

API CG-4/CF-4/SJ, ACEA E2-96/B-3-98,CCMC D4/PD2, MAN 271, MIL-L-2104, MB 228.1, VOLVO VDS

VECO Agri Challenger SHPD 15W40
Zastosowanie

Jest olejem przeznaczonym do stosowania w najnowszej generacji silników czterosuwowych z zapłonem samoczynnym (wysokoprężnych), doładowanych i turbodoładowanych, pracujących w bardzo trudnych warunkach eksploatacji. Olej typu SHPD zapewnia bardzo dobre własności użytkowe w zróżnicowanych warunkach pracy silnika i spełnia wysokie wymagania producentów silników.

Spełnia wymagania

API CH-4/CG-4/CF-4/CF/CF-2/SJ, ACEA E3-96/B3-98/A3-98, Mercedes Benz 228.3, MAN 3275, VOLVO VDS-2

Veco Agri Super TD 15W40
Zastosowanie

To wielosezonowy olej silnikowy przeznaczony do smarowania nowoczesnych silników wysokoprężnych z turbodoładowaniem, pracujących w bardzo trudnych warunkach eksploatacji. Produkt zapewnia bardzo dobre właściwości w zróżnicowanych warunkach pracy silnika i jest zgodny z bardzo ostrymi wymogami znanych producentów silników.

Spełnia wymagania

 API CG-4/CF-4, ACEA E2-96/B398, Mercedes Benz 228.1,MAN 271,VOLVO VDS

VECO Agri Formula 15W40, 15W50
Zastosowanie

Są nowymi, wielosezonowymi olejami silnikowymi przeznaczonymi do smarowania silników czterosuwowych z zapłonem samoczynnym (wysokoprężnych), doładowanych i turbodoładowanych, pracujących w trudnych warunkach. Oleje typu VECO Agri Formula zapewniają bardzo dobre własności użytkowe w zróżnicowanych warunkach pracy silnika.

Spełnia wymagania

API CD/CD-II/CE/CF/CF-4, Mercedes Benz 228.1, MAN 271, VOLVO VDS

VECO Agri Oliolus HD 30
Zastosowanie

Olej zalecany do stosowania w okresie letnim, w czterosuwowych silnikach wysokoprężnych lekko i średnio doładowanych pracujących w umiarkowanych warunkach eksploatacji. Olej VECO Agri Oliolus HD może być stosowany do smarowania silników w starszej generacji ciągników rolniczych, do których producent zaleca olej klasy CC wg API.

Spełnia wymagania

API CC, ZN-PTX OS-14201